124 Spider

Już od zł 117 000
Modele
Benzyna
140 KM / 103 kW
5,1 - 8,5 (l/100km)
2
Euro6d-TEMP
Manulana skrzynia biegów

Szczegóły

Informacje o modelu

Fiat 124 Spider – powrót ikony lat 60-tych.

 

Legendarny roadster marki Fiat w najnowszej wersji 124 Spider.
Po równo 50 latach kultowe wzornictwo z lat 60. powraca w samochodzie zaprojektowanym z myślą o czerpaniu czystej przyjemności z jazdy. Unikalny design, sportowa linia nadwozia, stylowe wnętrze i nowoczesne technologie. Oto Fiat 124 Spider.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Sportowy Fiat 124 coupé – kultowy design z 1966 roku powraca w aucie stworzonym, aby zapewnić czystą przyjemność z jazdy! 

Legendarna stylistyka lat 60. powraca w nowej wersji – cabrio roadster.

 

Sześciokątny grill inspirowany legendarnym modelem 124 Spider.

Klasyczna sylwetka o doskonałych proporcjach, stosunek miejsca w kabinie i w bagażniku inspirowany samochodami sportowymi.

Tył nawiązujący do skrzydeł motyla, poziome światła tylne z wstawkami w kolorze nadwozia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Odpręż się. Świat należy do Ciebie.

Ekskluzywne i niezwykłe doświadczenia z jazdy sportowym samochodem nawiązującym do ikony lat 60. Każde dotknięcie kierownicy napełnia Cię radością.

 

Witaj w strefie komfortu.

Luksusowe wnętrze, wygodne rozmieszczone elementy sterowania oraz komputer pokładowy. Ciesz się każdym centymetrem drogi na pokładzie nowego Fiata 124 Spider.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

Reflektory z technologią FULL LED* i systemem AFLS (adaptacyjny system oświetlenia przedniego) kierują wiązkę światła w zależności od prędkości i profilu zakrętu. Spryskiwacze reflektorów oraz czujniki deszczu i zmierzchu gwarantują widoczność w każdych warunkach. W Fiacie 124 Spider to Ty władasz drogą.

*dostępna z pakietem widoczności (Visibility Pack)

 

Interfejs o krok przed wszystkimi.

7-calowy ekran dotykowy z możliwością sterowania multimediami zapewnia łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji. Radio cyfrowe z 9-głośnikowym systemem Bose. Łączność Wi-Fi i Bluetooth<sup>&reg;</sup>, dwa porty USB i wejście AUX.**

**w pakiecie Premium z systemem Bose

 

System audio Bose.

Ekskluzywny system nagłośnienia, zapewniający zawsze doskonałą jakość dźwięku, nawet przy otwartym dachu. System Bose składa się z 9 głośników, z których 4 są wbudowane w zagłówki.

 

Wybierz cabrio roadster. Po co czekać?

Otwieranie, zamykanie i uruchamianie samochodu bez kluczyka. Fiat 124 Spider zna to doskonale: jeśli udajesz się w drogę, nie ma czasu do stracenia.***

***w pakiecie Premium

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi i bezpieczeństwo

 

Silnik benzynowy 1.4 Turbo MultiAir

Zaawansowany silnik, 140 koni mechanicznych, manualna, 6-biegowa przekładnia i moment obrotowy na poziomie 240 NM. Doskonałe osiągi i niewielkie spalanie.

 

Zaprojektowane dla Twojego bezpieczeństwa.

Podwozie Fiata 124 Spider zostało zaprojektowane specjalnie dla tego modelu, z myślą o napędzie na tylną oś oraz silniku umiejscowionym z przodu.
Użycie aluminium i stali o wysokiej odporności zwiększa bezpieczeństwo i stabilność nadwozia, gwarantując przy tym niską masę całkowitą.

 

Pochłanianie siły uderzeń.

Materiały wykorzystane do budowy nadwozia Fiata 124 Spider gwarantują doskonałe wyniki w zakresie pochłaniania siły uderzeń. W przypadku zderzenia czołowego wielopunktowa konstrukcja sprawia, że energia jest pochłaniana i przenoszona w najwydajniejszy sposób.

 

Idealne rozłożenie masy

Dzięki silnikowi zamontowanemu wzdłużnie z przodu oraz napędowi na tył Fiat 124 Spider charakteryzuje się doskonałym rozkładem masy, zapewniającym wyjątkową stabilność na drodze.

 

Właściwości jezdne i kontrola.

Dwuwahaczowe zawieszenie przednie oraz tylne zawieszenie wielowahaczowe zapewniają błyskawiczne reakcje w zakrętach, doskonałe trzymanie się drogi i niezrównaną stabilność.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia