O Nas

Szczęsny-Zjawiony oferuje duży wybór samochodów nowych i używanych w konkurencyjnych cenach. Nasz rozległy asortyment i świetne ceny są warte odwiedzin naszego salonu w Dąbrowie Górniczej i Zawierciu! Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, która zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz zobaczyć i przetestować samochody, które mamy na stanie wstąp do naszego salonu. Zaplanuj jazdę próbną już dziś!

Zobacz nasze aktualne promocje na modele Fiat i Fiat Professional. Mamy wszystko, czego potrzebujesz do sfinansowania zakupu nowego i używanego auta. Po znalezieniu idealnego samochodu, służymy Ci pomocą w wyborze doskonałego, przyjaznego dla Twojego budżetu planu finansowego. Możemy również pomóc Ci w wyborze korzystnego ubezpieczenia samochodu oraz dokonać wyceny samochodu, który obecnie posiadasz.

Możesz również serwisować swój pojazd w naszej firmie. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby uzyskać ofertę na części i serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć. Nasza firma Szczęsny-Zjawiony obsługuje miasto Dąbrowa Górnicza i Zawiercie, jak również okolice.

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski już dziś!

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości z zakresu Regulacji o Ochronie Danych Osobowych (RODO) odpowie Nasz Inspektor Danych Osobowych. Możecie Państwo kontaktować się z nim pod następującym adresem e-mail: iod@szczesny-zjawiony.com.pl

Wybrana lokalizacja