Znajdź Twój nowy samochód

O NAS

SZCZĘSNY - ZJAWIONY SP. Z O. O. obsługuje miasto Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec i Zawiercie oraz okolice. Szczęsny-Zjawiony Sp. z o.o. udostępnia starannie dobraną ofertę samochodów Fiat, Fiat Professional i Jeep. Firma Szczęsny-Zjawiony Sp. z o.o. oferuje bezkonkurencyjny wybór najlepszych samochodów nowych i używanych w konkurencyjnych cenach. Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. 

Zobacz nasze aktualne promocje Fiat, Fiat Professional i Jeep. U nas w Szczęsny-Zjawiony Sp. z o.o. mamy wszystko, czego potrzebujesz do sfinansowania zakupu nowego auta. Możemy również pomóc Ci w uzyskaniu wyceny samochodu, który obecnie posiadasz. Zaoszczędź czas w punkcie dealerskim wypełniając wniosek kredytowy na naszej stronie. Przeanalizujemy podane informacje i przedstawimy spersonalizowane opcje odpowiadające Twoim potrzebom finansowym. Nasz dział finansowy zajmie się wyszukaniem warunków odpowiednich dla Twojego budżetu. 

Możesz również serwisować swój pojazd Fiat, Fiat Professional i Jeep. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć.  

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski już dziś!

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

SZCZĘSNY - ZJAWIONY SP. Z O. O., u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT